Współpraca z Bankiem Gospodarstwa Krajowego

W ramach Krajowego Funduszu Poręczeń Kredytowych współpracujemy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. Dzięki temu funduszowi możecie Państwo uzyskać kredyt nie mając majątku na jego zabezpieczenie.

A.M. Jesiołowscy – Finanse sp. z o.o. świadczy usługi przeprowadzania audytów wykorzystania środków unijnych. Spółka posiada wymagane uprawnienia oraz niezbędne doświadczenie.

Oferujemy usługę administrowania biznesem Klientów – „one door service”. Polega ona na tym, że Klienci decydując się na prowadzenie księgowości mogą liczyć również na prawny i finansowy serwis doradczy, a także na doradztwo w zakresie zarządzania. Podstawowe korzyści Klienta to:

zmniejszone stawki w obszarze wsparcia doradczego (na poziomie 70% ceny standardowej),
wykonywanie biznes-planów, analiz finansowych, aplikacji kredytowych, aplikacji o dotacje unijne, projektów dokumentacji prawnej, propozycji rozwiązań problemów w zakresie prawa, w tym rozwiązań podatkowych – bez konieczności:
koordynowania dodatkowych specjalistów z kancelarii prawnych, podatkowych, doradczych,
przenoszenia danych między nimi,
przy wielu standardowych sprawach klient otrzymuje do podpisania gotowe projekty dokumentacji lub propozycje lepszych, efektywniejszych rozwiązań wyłącznie z naszej inicjatywy, bez konieczności pamiętania o tym np. kiedy i w jakiej formie należy zgłosić sprawozdanie roczne.